top of page

Síla čísel rok 2022

S novým rokem je většina z nás zvědavá, jaký bude. Přinese nám štěstí, klid a možnost jednat svobodně, nebo stále budeme omezováni a vše se bude točit kolem zákazů ze zdravotního hlediska?

Kdybychom tak měli věšteckou kouli a mohli se podívat do detailu, jak naše budoucnost, tento rok budou vypadat, To ale nemáme, co nám však může napovědět jsou čísla a popřípadě karty.

Podle souštu čísel 2022 je rok pod vedením čísla 6 a to v tarotech značí kartu Zamilovaní. Tento rok bude plný rozhodování a vybírání si z různých možností, nikoli jen z jedné. V osobním i profesním životě můžeme dát volnost naši tvořivosti, a díky tomu dosáhnout zlepšení. Některých možností, lidí, situací se také letos vzdáme. Už nemusíte sebou nosit na svých bedrech, to co již není potřeba, co Vás nedělá šťastnými. Důležité v letošním roce je uvědomění, že máte možnost volby.

V obecné řeči by se dalo říci, že doba neklidu se blíží ke svému konci. Není důvod dále válčit, meče se sklánějí a protiklady, které předtím spolu bojovaly se spojují. Opět se k hlavnímu slovu dostává klid, pocit bezpečí a také každodenní příjemnosti. Šestka je číslem lásky, přítelství, partnerství a rodiny.

Z pohledu čísel nás stále neopouští číslo nula. Nuly mají dar vše nadlehčovat. V letošním roce máme tři 2, které nás budou posouvat k tomu, abychom si chtěli plnit svá přání a sny. Měli bychom se snažit vybočit z kruhu, ve kterém jsme začarovaní. Prohloubit vztahy a dát prostor naší tvořivosti.

Z pohledu čísnkého horoskopu, 1.2.2022 nastává rok Tygra. Tygr je zvíře nebojácné, silné a zdatné. Měli bychom se ochotně pouštět do nových výzev, otevřít se dobrodružství a vzít svůj život plně do svých rukou. Ke slovu se také dostává živel voda, která má dar rozvíjet naše vědění, Pokud si přejete, aby se Vaše sny staly skutečností, Vaše podnikání vzkvétalo či jste byli zdraví, šlápněte do toho hned v první polovině roku. Není na co čekat. Rok 2022 bude úspěšným, ale i přesto nezapomínejte na opatrnost a vše si dobře promyslete. Unáhlená rozhodnutí by nemusela dopadnout ve váš prospěch.

Vztahy v tomto roce budou více pospolité, pocítíme větší empatii a radost. Sobeckost a chamtivost by měly vzít za své. Rok 2022 také nabádá k větší péči o své zdraví, neapomínejte pít dostatek čisté vody.


Já jsem pro rok 2022 vytáhla tyto karty:

Rytíř mincí: Je představitelem úrody. Buďte vytrvalí, nenechte se odradit, Vaše píle bude odměněna. Bude se dařit jak na poli lásky/ vztahů, tak také v práci. Ocenění Vás nemine.

Král holí: Představuje tvořivost, dynamičnost, rychlost. Dejte na svou intuici a a dosáhnete úspěchu. Král holí je ten, kdo má vše pod kontrolou. Nebojte se v letošním roce prosadit.

Spravedlnost: Tomuto roku bude vládnout spravedlnost. Sklídíte to, co zasadíte a také to, jak jste se v průbehu loňského roku starali tvz. o svou úrodu. Což se opět vracíme jako v kruhu ke kartě Rytíře mincí. Letošní rok uvede vše opět do svého řádu a pořádku, jak v oblasti zdraví, tak práce i vztahů. Rovnováha se hlásí ke slovu.


Jaký rok 2022 si přejete Vy? Jaká jsou Vaše letošní přání?

45 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page