top of page
  • Obrázek autoraCharlie

Jak si splnit sny?

úrývek z podcastu:


A co mi k tomu pomohlo?


Vidět možnosti, dát jim šanci, vyzkoušet je i když jsem měla strach, že to nevyjde. Vytvořit si svou knížku, deník snů. Vystříhávat si jak blázniví, psát si o tom, snít sny a vidět to pozitivně. A hlavně, když přijdou možnosti, jít do toho. Jít jim naproti, ne čekat, že vám jednoho dne někdo zaklepe na dveře s nabídkou.


A také nevzdávat to, když se to nepovede na poprvé. Věděli jsem třeba, že majitele KFC odmítli několik set krát v bance, než mu dali půjčku na jeho kentucky kuře? Přece když dítě učíte chodit a ono několikrát spadne, tak neřeknete, že je nemehlo a mělo by to vzdát, jelikož se mu to po 10 nepovedlo. Vždyt tohle je holý nesmysl. Tak se ptám, proč vzdáváme naše sny, když se nám nesplní na poprvé, na popáte?


Mé desatero zní:

1) Nevzdat to

2) Jít tomu naproti

3) Vidět možnosti

4) Učit se

5) Myslet pozitivně

6) Vést si deník snů

7) Všechno nápady si zapsat

8) Udělat si pořádek ve své hlavě

9) Udělat si pořádek ve svých snech

10) A vidět to pozitivně


Pečujte o své zdraví, jak fyzické, tak psychické. Protože když jste zdraví, zvládnete všechno. To, že se někomu z okolí nebude líbit, co děláte, za jakými sny jdete, to je bezpředmětné. Pokud Vám to ostatní nepřejí, tak vy je ke svým snům holt taky nepotřebujete. Nekdy se můžete cítit sami, i to se může stát, ale nemělo by vám to bránit v tom, jít dál. Cesta je dostatenčně dlouhá a vy někoho na té cestě určitě poznáte, kdo bude stejně šílený, odvážný jako vy. Poslouchejte svou intuici a srdce a váš mozek se zapojí také. Protože jeho úkolem je, vás učinit šťatsnými, a pokud svou pozornost zaměříte směrem k vašim snům, k tomu, co si chcete splnit, začne i on selektovat informace ve vašem okolí a najednou uvidíte možnosti, které jste předtím neviděli a nezapomeňte jim vykročit vstříc.


Tak stejně jsem si své sny plnila doposud i já. Někdy se srdcem v krku a staženým zadkem, jak se říká, ale vyšla jsem ze dveří vstříc novým zážitkům. A dnes na Bali mám svou druhou rodinu a jsem zde natolik šťastná, že si nedokážu představit se navždy vrátit do čr. A holt se nevratim. Svět je velký s možnostmi a já je budu následovat. A na Bali se pravidelně vracet. Protože zde mám zázemí, přátelé, slunce, moře, štěstí a všechnu tu krásu okolo. Možná to bude těžké a někdy i drahé zkombinovat, ale už ted věřím, že se vše povede, jak má. Protože si za tím půjdu a je to můj sen, který chci žít a ne jen o něm snít. A každý, kdo přijde s pochybami, děkuji za něj, protože někdy to bude dobrá rada a někdy mě to aspoň utvrdí v tom, že já jsem jednoduše já a vidím to po svém a hezky.


Je zcela normální být v tomto světě jiný či jiná. Proto bych vám dnešním podcastem chtěla říct, že at se to zdá sebevíc těžké a bez východiska, řešení zde je. Stačí se na to kouknout trochu jinak, zabojovat, nevzdat se a ono se to poddá. Možná ne hned, ale s trochou odhodlanosti, brzy.

Nevzdávejte se svým snů, jděte za nimi a věřte sobě a tomu, že sny a přání se mohou plnit.


Poslechni si celý díl podcastu ZDE14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page