top of page

Inspirace s Charlie pomáhá

IMG_6607.JPG

Je to již nějaký ten rok, kdy jsem pomáhala neziskové organizaci Neposedné tlapky a zachraňovala zvířata tam u nás doma. Byl to neskutečný čas plný radosti, síly, lásky ke zvířatům, ale také čas plný slz, únavy avšak s odhodláním. 

Když mě má životní cesta přivedla na rozcestí s možností odjet do Indonésie, řekla jsem si ano. Půjdu dál... Avšak láska ke zvířatům prostě jen tak nezmizí. 


A tak jsem se rozhodla založit Inspiraci s Charlie, aby pomáhala čtyřnohým kamarádům a zároveň potěšila i nás lidi. Vyhledala jsem si několik neziskovek s dobrovolníky a zjišťovala jsem, jak to na Bali chodí.


Ti z vás, kteří jste měli možnost Bali navštívit, asi tušíte, že tady to funguje hodně na volné noze ohledně zvířat. 

Mě osobně však zaujala Villa Kitty, která se začala jako první starat o kočičky a za tím si šla. Vybudovali pro ně zázemí s hospitalizací. 

Jenomže jak to tak bývá u kočiček nezůstalo. Neměli to srdce odmítnout i pejsky. Proto pokud je navštívíte obklopí Vás jak kočky, tak i psi. Zakladatelka Elizabeth má zlaté srdce a já se rozhodla, že je podpořím. Proto z nákupu výrobků, kurzů, výkladu karet putuje na jejich konto 10%. 

A pokud i ty máš zájem pomoci, tak neváhej a něco krásného si vyber, ať naplníme víc misek a nejen ty.

Velkým problémem na Bali je nedostatek vakcín. A také to, že většina zvířat nikomu nepatří. Kastrační programy tady nikdy nebylyy hitem, ale organizace jako Villa Kitty či Bawa se snaží o osvětu ohledně kastrací a prodloužení života jak fenek/koček tak jejich mladých.

Díky tomu se zabraňuje šíření nemocí jak mezi zvířaty, tak i mezi lidmi. 

A za to jim patří velký dík.

Pomáháme: About
Pomáháme: Pro Gallery
bottom of page