top of page

Harmonizuj svůj život

Život Ti říká vždy ano, i když myslíš negativně.

harmony.jpg

Zeptej se sama sebe...

 • Nevíš si se sebou někdy rady?

 • Chtěla by ses na svět dívat více pozitivně?

 • Chtěla by ses cítit lépe ve svém těle?

 • Přála by sis být více sebevědomější a nepochybovat o sobě?

 • Chceš být svou vlastní paní, královnou?

 • Chtěla by ses naučit odpouštět a konečně ten pomyslný batoh shodit na zem?

 • Potřebuješ si vyřešit minulost? A konečně ji hodit za hlavu?

 • Chceš změnit svoje smýšlení? Skončit s negací?

 • Chtěla bys přijmout do svého života hojnost a peníze? Máš pocit, že máš stále málo?

 • Tvé vztahy jsou neustálým zklamáním?

 • Neumíš si na sebe udělat čas?

 • Říkáš si občas, jak je život vůči tobě nespravedlivý? A proč vlastně?

 • Propadáš pocitům, že Tě život ovládá a ne ty jeho?

Tak na tohle a ještě mnoho dalších Ti dám návod a prostředky, kterými posílíš sama sebe a dosáhneš tak své vlastní harmonizace.

Pokud je tvá odpověď alespoň na jednu otázku ANO, mám pro Tebe řešení.

Kurz: About
Dívka běží v poli při západu slunce

Co tě v kurzu čeká?

8 video lekcí + 1 úvodní

zabývající se vztahy, životem, afirmacemi, minulostí, odpuštěním, zdravím, sebevědomím, svobodou, prací a hojností

Konzultace

Pokud si s čímkoliv nebudeš vědět rady, jsem tady pro Tebe. Můžeme se na témata podívat spolu

Bonusová videa jógy

Sama se jógou zabývám už nějaký ten rok a rozhodla jsem se s tebou sdílet svou vlastní praxi. Jógová videa budou na uvolnění a posilnění.

Neomezený přístup ke kurzu

Ke kurzu se můžeš kdykoliv vracet. Bude Ti k dispozici, tak dlouho, jak budeš potřebovat

Pracovní podklady

Ke každé video lekci dostaneš pracovní listy, s cvičeními a průvodcem

Bonusová MP3 meditace

Součástí kurzu je také meditace. Dostaneš ode mě originální video, kde tě provedu celou meditací.

Výklad karet

V rámci kurzu jako bonus ode mě dostaneš jeden výklad z karet zdarma

Členská sekce

Můžeš své zkušenosti sdílet s ostatními ženami v členské sekci, či v uzavřené skupině na FB

* Ke kurzu Harmony- Příručka jak si vědomě tvořit šťastný život Automaticky ZDARMA

Kurz: Vlastnosti

Představ si...

jak báječné by bylo, kdy ses přestala strachovat o to, co si o Tobě myslí ostatní. Kdyby ses mohla volně nadechnout a věřit si, že dokážeš vše na co sáhneš. Kdyby nastal čas, kdy o sobě už nebudeš pochybovat. Kdybys nemusela již řešit banality a plně se mohla soustředit na svůj život.Představ si svůj život v plných barvách a své sny, jak se plní. A k tomu stačí jen pár kroků. A já Ti dám návod, jak začít být tou ženou, kterou si přeješ se stát.

Máš plné právo být šťastná, zasloužíš si od života jen to nejkrásnější. Avšak platí zde jednoduché pravidlo, něco pro to musíš být ochotná udělat. Jen tak samo se to nezmění. A proto se Tě ptám, jsi připravená své staré já opustit a vykročit se mnou k novým zítříkům? Ke svému nové já, které v tobě už dávno je? 

Dám Ti jednoduché návody, jak změnit, to co Tě trápí, jak se na sebe podívat do zrcadla a vidět v sobě samou krásu. Protože každá žena si zaslouží být kálovnou!

Věř, že jsi mnohem silnější, než si momentálně o sobě myslíš. 
A pokud vykročíš své změně naproti, nemusíš se ji bát. Budeš stále v bezpečí, protože život Ti chce nabídnout více.
A Tobě stačí jen po té šanci napřáhnout ruku a vyjít ji vstříc.


 

Kurz: Text

Co díky kurzu získáš?

Naučíš se jak bojovat s negací

Pomocí slov a myšlenek

Naučíš se žít v přítomosti

Minulosti dáš sbohem a svou pozornost zaměříš na TADY a TEĎ

Naučíš se mít vztah sama se sebou

Nejdůležitější ze všech vztahů

Naučíš se pochopit své tělo

Protože zdraví máš jen jedno

Naučíš se sebelásce

Už nikdy nebudeš čekat, až Tě pochválí druzí

Naučíš se odpouštět

Už si nikdy nebudeš sebou táhnout ten batoh plný kamenů

Naučíš se přijímat hojnost

Protože to si zasloužíš!

Pochopíš to všechno kolem

Souvislosti, vazby a proč se ti dělo, co se ti dělo

Žena na opuštěné silnici
Kurz: Vlastnosti

Proč kurz vznikl?

Mnoho mých kamarádek se v dnešní době potýká s nízkým sebevědomí a pochybami o sobě. Já osobně si také dost dlouho nesla problémy z minulosti, které mě pronásledovaly a ovlivňovaly všechny mé vztahy a budoucí kroky, které jsem učinila.
Ale dnes si říkám, proč vlastně??
Život by se měl žít naplno a ve spokojenosti. Přece nechceš zůstávat na jednom místě jen proto, že se to třeba od tebe očekává? Nebo proto, že se bojíš změny? Každá změna sebou samozřejmě přináší nové začátky, lidi, věci, zážitky... a to přece za to stojí. 
Sama si říkám, že kdyby mě dal někdo takový návod v mých 18 letech, můj život by vypadal jinak. Ale nikdo takový kolem mě nebyl a já jsem se vše učila sama krok po kroku bez návodu. 

Myslím si, že je důležité, aby každá žena věřila, že má tu sílu to zvládnout.
Jít si plnit sny, být šťastnější, žít plnohodnotnější život.
Poznat sebe samu.
Myslím si, že si každá žena zaslouží pochvalu, poděkování, obdiv i úctu.


A to byl můj hnací motor, proč jsem vytvořila tento kurz. Nejen díky svým vlastním zkušenostem, které jsem měla tu možnost zažít, ale také, abych mohla ukázat cestu i ostatním ženám a říci jim, že to opravdu jde. 


Můžeš být skutečně šťastná, protože si to zasloužíš! 

Kurz: Text
unnamed (7).jpg

Kdo jsem?

Jmenuji se Kája. 

Vystudovala jsem psychologii a pedagogiku. A již od 18ti let se věnuji volnočasově studiu osobního rozvoje, psychologii osobnosti žen, osobnímu růstu, motivacím, afirmacím a spoustě dalších.

Je to asi také proto, že má životní cesta nebyla poseta růžemi. Vesměs jsem byla šťastné dítě, které vyrůstalo bez táty. A má mamka musela zastat obě role. A přála si pro mě víc. 

A tak nějak začala má cesta, od 18ti jsem žila sama a musela se naučit probojovat. Léta jsem měla nízké sebevědomí, protože jak to v mém životě šlo, všichni mě tak nějak opouštěli. A tak jsem si sebe nevážila a podepsalo se to i na mých vztazích. Nechala jsem ostatní, aby se mnou jednali, jak si zachtěli. Dokonce i rodině. Prahla jsem prostě po lásce a uznání. A myslela jsem si, že když všem dovolím, aby se mnou jednali tímto způsobem, že se něco změní. Nezměnilo, bylo to možná ještě horší..

Až jsem si jednoho dne uvědomila, že tady cesta nevede.

A tak jsem se začala zaobírat rodinnými konstelacemi, regresemi, terapiemi, kurzy, četla rozvojové knihy a prostě jsem si začala dělat ve svém životě pořádek. Měla jsem ohromné štěstí na přátelé kolem sebe, ale hlavně jsem se rozhodla, že vezmu život do vlastních rukou. A naučím se vážit si sebe sama. 

Je to celoživotní proces. Ale nikdo mi nedal návod, jak začít. A já jsem se rozhodla ho pro Tebe zpracovat v jednoduchých krocích, které jsou potřebné si zvědomit a ukázat jim, kdo je tady Paní!

Kurz: About

Vezmi svůj život do svých rukou!

Přestaň konečně o sobě pochybovat, protože já jsem přesvědčená, že ty na to máš! 

Když se na sebe dnes dívám ve svých 31 letech, v životě by mě nenapadlo, že budu zrovna tam, kde jsem. A moc se těším, kde budu za pár let a už teď věřím, že to bude minimálně, tak skvělé jako dnes.

Věř i Ty svým krokům, věř sobě, věř v život! Věř v to, že všechno zlé se může obrátit v něco úžasného! Přestaň se ptát "Proč se to děje zrovna mě?" A naopak snaž se z té situaci vyždímat, co se dá, aby ses posunula dál. Občas je to dřina, protože ta naše hlava je holt tvrdá palice, ale ty na to máš! Udělej se mnou ten krok. 
A neboj se, budu tady s Tebou. Provedu tě kurzem krok za krokem. Máš možnost mi napsat a konzultovat se mnou další možnosti! Protože o to tady jde! Být tady pro sebe oporou. Není to jen obyčejný kurz, je to krásná příležitost poznat i ostatní ženy a uvědomit si, že jsme tady pro sebe. Protože to ženy po celá staletí dělaly! Byly si oporou! 

Zvládlo to tolik žen před Tebou, to je důkaz, že to můžeš zvládnout i TY!

Kurz: Text

Co Tě čeká v jednotlivých kapitolách

Kurz: Seznam

Úvodní kapitola

Seznámíme se spolu a povíme si, co Tě v kurzu čeká. Jak si rozložit vůči němu svůj čas, jak se naučit pracovat se svou hlavou, myšlenkami a emocemi.

Kapitola 1- Afirmace

V této kapitole se zaměříme na Tvé myšlenky a slova. Protože to jsou hlavní ukazatelé směru, kterým jdeš. Ať tomu věříš nebo ne, slova a myšlenky, které vysíláme od nás do světa jsou jednoduchou energií a ta se snaží fungovat v náš prospěch.

Kapitola 2- Sebevědomí 

V druhé kapitole se budeme věnovat tématu Sebevědomí, Sebeláska a Sebedůvěra. 
Základem pro šťastný život je, být spokojená sama se sebou. A v této kapitole Tě provedu jednotlivými kroky, jak se to naučit anebo si jenom připomenout, proč by ses měla mít ráda a proč by sis měla více věřit.

Kapitola 3- Minulost

Podstatou této kapitoly je naučit se žít v přítomném čase. A to nejde jinak, než se postavit všemu, co Tě straší z minulosti. Je třeba minulost nechat jít. Přijmout ji a rozloučit se. Přítomnost  má totiž pro Tebe spoustu krásných příležitostí, které občas člověk přes minulost nevidí. Nauč se je vidět a mít tak možnost svůj život posunout.

Kapitola 4- Odpuštění 

V této kapitole se budeš učit odpouštět. Je důležité si uvědomit, že lidé, kteří Ti ublížili, či zranili, to tehdy jinak neuměli. A pro Tebe je to jako koule na noze, kterou nepotřebuješ. Tak je nech jít a odpusť jim. Odpuštění totiž neznamená, že je přijmeš zpátky do svého života, ale naopak, dáte si svobodu.

Kapitola 5- Vztahy

Všechny vztahy, které si vytváříš, ať s lidmi, věcmi, počasím, jídlem jsou tvým vlastním zrdcadlem. Odráží to tvé hodnoty, zájmy, prostě to, jaká jsi. A vše je navíc spojené s láskou. 
V této kapitole budeš dělat úklid svého okolí. Uvědomíš si svůj vlastní vztah k lásce a podíváme se, jaké navazuješ přátelství a vztahy obecně.

Kapitola 6- Hojnost

Hojnost to je velké téma. Spousta lidí si myslí, že si ji nezaslouží. Ale opak je pravdou. Hojnosti je tolik, že si ji zasloužíš i Ty! Jen ji stačí přijmout. Upravit si principy, dělat práci, ze které máš radost a otevřít se všemu dobrému, co Tě může potkat.

Kapitola 7- Zdraví

Aby člověk mohl plně harmonizovat svůj život je velkým základem být psychicky v pohodě, ale také se musíme naučit vnímat svoje tělo a podle toho se k němu chovat. Tato kapitola je takové povídání o tom, jak bys měla vnímat své tělo, o rozšíření znalosti o potravinách, pohybu a celkovému postoji ke zdraví.

Kapitola 8- Život

Krásná kapitola, ve které si zrekapitulejeme pár důležitých kroků, které ses zde naučila. A dáme tomu všemu hezký řád, aby sis také poradila, až pracovní listy odložíš a vykročíš ze dvěří. Já totiž věřím, že jsi úžasná a všechno hravě zvládneš.

Zasloužím si to nejlepší! Jsem připravena na změnu, která je pro mě bezpečná!

Kurz: Text

Kdy jindy, než teď

Přestaň už čekat, jestli se to za Tebe vyřeší. Vezmi svůj život do svých rukou a staň se tou, která bude vědět přesně proč a jak! Už o sobě nepochybuj. Rezervuj si místo v kurzu Harmonizuj svůj život a udělej to přesně tak, jak stojí v jeho názvu.

Hodnota celého obsahu a materiálů je 5000,- Ale Vy zaplatíte pouze zlomek. Je pro mě totiž důležité, aby byl kurz dostupný pro co nejvíce žen. Proto je cena pouhých 1990,-. 

Po zakoupení kurzu Ti budou odeslány veškeré informace na e-mail.

Kurz: HTML
bottom of page