top of page
aa.png

MŮJ PŘÍBĚH

Můj život byl vždy plný významných momentů, které ho formovaly.
A děkuji za ně, protože bez těch zkušeností bych nebyla tam kde jsem a jaká jsem.

Prvním z těchto momentů byla cesta k sebepoznání.

Mnoho let jsem prozkoumávala hlubiny své duše a učila se, jak na ji naslouchat. Úkol, který vyžaduje neustálou práci. Kromě duševní pohody jsem se zaměřila i na fyzické zdraví, s cílem dosáhnout harmonie mezi tělem duší a myslí. Tato cesta mi umožnila docela rychle identifikovat a řešit různé zdravotní problémy, i když přiznávám, nebylo vždy snadné. Od jedenácti let se také věnuji výkladu karet, což bylo jen jedním z mnoha nástrojů na cestě k sebepoznání.

 

V průběhu této cesty jsem vyzkoušela  různé metody, včetně RUŠ terapie, rodinných konstelací, regrese, karmalogie, numerologie, art-terapie, meditace, jógy, ajurvédy, studia potravin, bylin a minerálů. Nakonec jsem si vybrala to, co nejvíce rezonovalo s mým vnitřním já, a to byly právě rodinné konstelace a taroty. Svá školní léta jsem vědonala studiu psychologie a pedagogiky, což mi opět také umožnilo hlubší pochopení a přijetí událostí z mé minulosti a posunulo mě vpřed v mém dalším osobním rozvoji. Díky psychologii jsem si uvědomila, že je důležité naslouchat druhým a vnímat sebe samou. 

Druhým mezníkem v mém životě je moje láska ke zvířatům, která mě od dětství vedla k záchraně a péči o ně. Tato vášeň se prohloubila, když jsem se stala aktivním dobrovolníkem v neziskové organizaci Neposedné tlapky, které až se někdy stavíte do Frýdku-Místku, prosím, navštivte. Mají krásný depozit a dává to opravdu smysl! Během více než dvou let jsem získala cenné zkušenosti v péči o zvířata a práci s lidmi, což mi ukázalo, jak křehký může být svět kolem nás.

Třetí zásadní kapitolou bylo rozhodnutí odjet na Bali.

Po přehodnocení svých možností a snů jsem se rozhodla opustit svůj domov v České republice a vydala se žít do zahraničí. Hnacím motorem byl můj Míša, který mi pomohl tyto dveře otevřít. Přiznám se, bylo to náročné, ale zkušenost za to všechno opravdu stála a já jsem nesmírně vděčná, že jsem tehdy ten velký krok udělala. Nejen, že jsem získala nadhled, přátelé a možnosti žít jinak, ale mám po boku muže, který je mou opravdovou oporou a láskou.

 

Ostrov Bali mi skutečně učaroval svou krásou a poskytl mi inspiraci, stejně jako mnoha dalším, kteří měli štěstí sem přijít. Ačkoli život zde nebyl vždy snadný, naučil mě, že pokud si člověk něco opravdu přeje, musí za tím jít a překonat překážky.

Tyto zkušenosti mě formovaly a daly mi možnost nejen poznat svět, ale také pomáhat ostatním.

Pokud hledáte cestu k sobě, chcete změnit svůj život nebo se zajímáte o pomoc zvířatům, ráda přesdílím své zkušenosti a budu vás provázet na vaší cestě.

S láskou, Kája

bottom of page