top of page

Nový rok

Rok 2020 máme za sebou a další rok před sebou, respektive rok 2021. Nevím, jestli jste to věděli, ale rok 2020 při součtu dává číslo 4 a to v numerologii znamená rok války. Možná někteří z Vás pokývou hlavou, jelikož jste to věděli. Já jsem se tuhle informaci dozvěděla až někdy koncem roku a hodně mi to vysvětluje. Rok války to jistě byl, některých se nedotknul a někteří z Vás si ho vypili až do dna. Ale tak to v životě chodí. Bohužel..

Když se tak ohlédnu na loňský rok ze své zkušenosti, mám i krásné vzpomínky, které rok 2020 rozpouští v takovém jemném oparu. A zároveň je mi líto i těch, kterým ten rok vzal milé lidi v jejich životech, práci, kterou milovali a mnoho dalších… Ale další rok máme tady a v součtu nám přináší rok 2021 číslo 5. A co od ní můžeme čekat od vibrace čísla 5?

Staré kartářky ví, že v tarotech je symbolem pětky karta Velekněze. Je čas dosáhnout svých met. Měli byste využít co nejvíc ze sebe a nenechat se zastrašit loňským rokem. Trpělivě si jít za svými sny, budovat nové, možná objevíte i nové mimořádné vlastnosti, o kterých jste doposud nevěděli. Já bych si troufla i říct, že nové začátky jsou tady a čekají až se do nich vrhneme po hlavě. Velekněz je mocný, může Vám ukázat úplně jinou cestu Vašeho života. Může Vás překvapit.

Co se týče planet, tak se dostáváme pod vládu Saturnu. A do toho nám ještě mluvit Vodnář, který nám právě bude mluvit do vztahů. Malinko budeme ještě bojovat o pocit svobody. Vzkazuje nám, nezapomínat na solidaritu a ochotu pomáhat. Proto rozvíjejte spolupráce, komunikaci, setkávejte se s přáteli, rodinou. Dbejte na své bližní a hodnoty sjednocení.

Ale nebojte se, v květnu nám přispěchá na pomoc Jupiter a pohrozí Saturnu s Vodnářem prstem. A vleje nám novou energii do žil. Bude nám po celé prázdniny pomáhat rozvinout naši uměleckou sféru, duchovní vývoj a také laskavost. Je jasné, že nikdo nedokáže říct, kdy období pandemie skončí, ale jedno Vám říct mohu. Neváhejte svůj čas trávit s rodinou, kamarády, obklopujte se sluncem, a tím hezkým a neztrácejte sami sebe na této trnitější cestě. Nejste v tom sami. Je v tom celá planeta.

Číslo 5 je magicky velmi silné. Přirovnává se k obrazci pentagramu s pěti hroty a tím se jeho síla ještě navyšuje. Také v něm slučuje pět sil pěti elementů, ohně, vody, vzduchu, země a éteru. Silná energie, jenž vše dává do pohybu, mění, posouvá ke změnám. Proto neztrácejte hlavu a vše si dvakrát promyslete. A také se sami nesnažte tlačit na druhé, ale dopřejte jim čas. Čeká nás rok práce a trpělivosti, která sebou přináší toužené růže.

Posledním vzkazem pro rok 2021, věřte ve své předky, věřte v přírodní medicínu, v přírodu a sebe.

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Den Afriky

Comments


bottom of page